Fotogalerie

Dobroty z LARK café

Nabízíme dezerty vlastní výroby, připravujeme také bezlepkové, bezlaktózové či vegan dorty.

Kolaudace Lark café

14. 8. 2019 jsme pro vás uspořádali otevírací párty, na které se pilo pivo Blondie Kočovného pivovaru Rodák a jedly pochoutky, které jste donesli. Zároveň jsme oslavili životní jubileum kamaráda a běžce Páji.
Moc děkuji všem hostům a hlavně pomocníkům: Niky, Julce a Lukášovi.
Za fotky patří velké dík Juraji.

Degustace vín se sommelierem

Ve čtvrtek 28. 11. 2019 proběhla řízená degustace vín se sommelierem Davidem Pavlíčkem (Váš Sommelier). Ochutnali jsme vína speciálně vybraná pro tuto příležitost; zastoupena byla vinařství Regina Coeli, Vinařství Hort, Sonberk, Mečl, Štěpánek, Plaček, Stapleton & Springer. Vzorky byly doplněny Davidovým poutavým výkladem, neboť se osobně zná s vinaři, jejichž poklady nám svlažily mlsné jazýčky.
Mrzí vás, že jste na akci nebyli? Nezoufejte, na jaře chystáme degustaci okořeněnou vinařským kvízem o hodnotné ceny. Sledujte naše FB a WWW stránky a neunikne vám pozvánka na další akci.
Za fotografie z akce děkuji Michaele Balážové.

No Images found.

Kurzy bezlepkového pečení a vaření

V kavárně pravidelně probíhají kurzy bezlepkového vaření a pečení pod taktovkou Evy Tomanové z EAT-fit. Pekli jsme například chleby a vánoční cukroví, připravovali bezlepkové a bezlaktózové pomazánky, vařili chutné polévky.

« 1 z 2 »